Innovation

R&D

GLOBAL DRONE INSPECTION – THE NETHERLANDS 


  • The future is here with Global Drone Inspection;Perfect performance of your assets is essential for delivering high quality results. What if we told you there’s a risk free and cost efficient way of achieving that perfect performance? Global Drone Inspection performs worldwide surveys on your assets with this century’s most forward technology: drones. Not only do we get to play with drones every day, Global Drone Inspection provide you with reliable information on maintenance needed for you asset. Whether you’re working on a ship, in the oil and gas industry, or infra and steel industry: we know just how to support the quality of your services. Experienced team of Global Drone Inspection goes above and beyond to inspect your assets under the surface, in the air and even in confined spaces.   As region sales agent/representative of GDI, here we are ready to provide you best inspection offers with GDI. 

İnovasyon

AR-GE

GLOBAL DRONE INSPECTION – THE NETHERLANDS 


  • Küresel uzaktan kumandalı uçak (drone) denetimi ile gelecek burada! Muhteşem denetim performansı ile yapacağımız işlerde sizlere kaliteli hizmet sunmayı vaad ediyoruz. İşin özü, düşük maliyet ile sıfır risk alarak bu hizmet performansını denemek istemez misiniz? Küresel drone denetimi aslında dünya çapındaki sörveyörlerin gelmiş geçmiş en ileri teknolojiyi uygulamalarıdır. Bu da şuanda kullanmakta olduğumuz uzaktan kumandalı uçak (drone) sistemidir. Denetimini gerçekleştireceğiniz çalışma/araştırma bölgesinde sadece uzaktan kumandalı uçak (drone) uçuşu değil, dünya çapında uzaktan kumandalı uçak (drone) denetimi ile sahip olmak istediğiniz teknik bilgileri de tarafınıza sağlıyoruz. İster bir gemide, ister petrol ve gaz endüstrisinde, ister enerji ve çelik endüstrisinde çalışmakta olun, hizmetlerinizin kalitesini nasıl destekleyeceğimizi biliyoruz. Tecrübeli uzaktan kumandalı uçak (drone) denetim ekibimiz ile görmek istediğiniz ya da teknik olarak bilgi sahibi olmak istediğiniz yerlerdeki malzemelere kolaylıkla ulaşıyoruz. Bu yerler, yüzey altlarında, havada ve hatta kapalı alanlar içerisinde bile olabilir.

    GDI'nin bölge satış temsilcisi Platinum Marin Servis Denizcilik Tic. ve San A.Ş. olarak, sizlere en iyi denetim imkan ve tekliflerini sunmak için hazırdır.