Kurumsal

Biz Kimiz

BİZ KİMİZ

 Platinum Marin Servis, başarılı girişimciliğin önemli bir örneği olarak 2016 yılında, bir denizcilik endüstrisi profesyoneli olan Sayın Evren UŞAKLI tarafından kurulmuş olup günümüzde halen şirketin yönetici ortaklığını Sayın Çağatay TANYOLAÇ ve Sayın Ceki YENİFİLİZ ile beraber yürüttükleri Türk denizcilik endüstrisindeki son 30 yıllık köklü deneyimlerini paylaşıp, birleştirdikleri bir firmadır.

 İstanbul’da kurulan şirketin merkez ofisi tüm uluslararası firmaların yoğun olarak varlık gösterdiği ve herkesçe tanınmış Tuzla ilçesinde yer almaktadır.

 Şirket, kuruluşundan bu yana çoklu beceri çalışan yapısıyla desteklenmiş müşterilerine sunduğu her bir çözümde kalitenin en üst düzeyde tutulduğu sağlıklı bir büyümeyi hizmet kayda geçirmiştir.

 Şirket, çoğunluğu büyük işletmelerde çeşitli alanlarda on yıllarını harcamış eski tersane profesyonellerinden oluşan ve bu sayede sıkı denetim ve işbirliği aşamalarında nitelikli iş gücü ve tedarikçileri ile çözüm odaklı ve müşteri isteklerini ve konforunu ön planda tutarak yönetip, derin teknik bilgi sahibi olan 50 kişilik çalışan sayısına ulaşmıştır.

 Şirket geçerli saygın pazarlarda en iyi rekabet kuralları içerisinde kesintisiz müşteri servis kalitesini ve güvenliğini ödün vermeksizin hedeflemektedir.

 Şirketin bu bakış açısı sayesinde yönetilen 3 temel faaliyet alanı; Gemi Kumanya & Teknik Tedarik, Gemi Tamiri & Teknik Servis ve Yedek Parça & Temsilcilikler’dir.

 Şirket, müşteri odaklı, açık sözlü, güler yüzlü, son derece kararlı, güvenilir, yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetlerle en hızlı, en ekonomik şekilde özel çözümler sunabilen, uzun vadeli ilişkiler kuran bir şirket olmayı tüm müşterilerine garanti eder.

Zaman ve ekonomik olarak mükemmelliğe hizmet ediyoruz ...